БіографіяПрофесор народної медицини доктор My Ван Чен народився в Китаї в 1951 році.  З десятирічного віку почав вивчати медицину зі своїм батьком, відомим китайським лікарем - нащадком древньої династії лікарів при дворі імператора Тун Чжі.  Пізніше Му Ван Чен пройшов навчання медицині в монастирі на півночі Китаю в місцевості Чао-Ян, а в 1989 році закінчив Шень-Янський медичний інститут.


Му Ван Чен з дитинства вчився ушу, китайському бойовому мистецтву.  Навчався у свого діда і батька.  Але в 1975 році йому пощастило зустрітися з досвідченим майстром тайцзи-цюань і з тих пір процес пізнання гімнастики (так її ще називають) не припиняється.


З травня 1994 року свої знання передає Му Ван Чен киянам, навчаючи їх на семінарах самому м'якому зі стилів тайцзи-цюань - стилю Ву (рідкісному на території СНД).  Також Му Ван Чен проводить заняття для лікарів з голковколювання, медитації, тайцзи масажу.


У червні 2006 року почала своє існування клініка китайської медицини "China doctor".  Тоді лікар з Китаю Му Ван Чен, на той час уже порівняно довго проживаючий і практикуючий в місті Києві, вирішив направити свої зусилля в класично-китайському стилі і приступив до поступального і гармонійному розвитку свого напряму - китайської медицини.

 Лікар, майстер, вчитель, музикант ... Багатогранність його натури дивує.  Пошуки гармонії життя, цілісні і природні взаємини з оточенням і шанобливе ставлення до природи зачаровують.

 Добрі слова про нього говорили в телевізійній передачі "Доброго вам здоров'я".  Його не раз можна було побачити на екранах телевізорів як майстра тайцзи-цюань.  На численних зустрічах з любителями цього мистецтва іноді можна почути, як він грає на флейті і гітарі, баяні та скрипці, фортепіано і арху.