Місячні - важливий показник стану здоров'я жінки


У китайській медицині менструацію називають небесної водою.  Вона проявляється у людських істот тільки жіночої статі.  Її порівнюють з морською хвилею, своїми припливу і відливами пов'язаної з Місяцем.  Тому в народі менструація отримала більш точну назву - місячні.


Процес цей періодичний і починається у віці 13-14 років при нормальному розвитку фізіологічних функцій дівочого організму.  Триває з інтервалами близько чотирьох тижнів і протяжністю в шість днів аж до менопаузи, яка настає у віці 45-50 років.  Це по нормам.


Для китайських лікарів місячні - дуже важливий показник належного стану жіночого здоров'я.  Тобто за нормами регулярні дні очищення від холостого визрівання жіночої статевої клітини повинні відрізнятися тільки деякими незначними незручностями, які вимагають лише посиленою гігієни.


За іншими ознаками, цей показник перетворюється в потужний індикатор діагностики.  Йдеться про скарги жінок в передменструальні дні на погане самопочуття, головний біль і біль у животі, дратівливість, неадекватні спалахи гніву, підвищену стомлюваність і зниження працездатності.  Наприклад, якщо перед місячними жінка дратівлива - відразу ж можна знайти причину в печінці і, підібравши правильне лікування, позбутися від цієї агресивності.


Напередодні місячних, а також в перші дні болить живіт, поперек і без знеболюючих засобів неможливо обійтися - причина також в печінці.  Коли ж з'являється головний біль і запаморочення, необхідно звернути увагу на нирки і перевірити жовчний міхур - є велика ймовірність в необхідності їх лікування.


Але при будь-яких умовах кожній жінці треба пам'ятати про деякі особливості поведінки в менструальний період.


- Категорично забороняється під час місячних займатися сексом.  Можуть з'явитися чимало небезпечних серйозних проблем в майбутньому.

- Не можна займатися важкою фізичною працею і прати в холодній воді.  Краще побільше відпочивати, відпочивати на природі.

- Дуже важливо бути спокійною, стримуючи будь негативні прояви характеру, інакше можна піддати себе серйозних психічних розладів.

- Корисно обходитися без дуже жирних страв і їсти більше фруктів і овочів.  В цілому, треба харчуватися продуктами, які легко засвоюються.Copyright 2007 (C) China Doctor