Навіщо потрібен секс


Першу людину, як відомо, створив Бог.  Решта народжувалися від батьків.  Іншого способу появи дітей на світло не існує.  Саме для цього, за Божим задумом, повинні існувати статеві стосунки.  Отже, вічна мета сексу - Плодіться і розмножуйтеся.


Але з плином часу люди змінили Божественний план.  Так, наприклад, сталося і з харчуванням.  Спочатку їли тільки для того, щоб жити, а далі стали жити, щоб їсти.  З тих пір проблеми з травленням не змусили себе довго чекати.  Не менш значні з них з'явилися внаслідок зміни цілей в статевого життя.  Пріоритет отримало отримання задоволення від сексу.  Крім того, західні лікарі чомусь радять своїм пацієнтам - чим більше статевих відносин, тим краще.  Але ...


Чому я акцентував увагу на моментних зачаття?  Під час зачаття дитини, крім злиття чоловічої і жіночої статевих клітин, для зародження нового життя задіяні додатково ще дві сили: чоловіча і жіноча.  Цієї потужної енергії під час статевого акту втрачається чимало.  Безповоротно.  Якщо ж вона використовується лише для задоволення, то діє як наркотик - чим більше займаєшся сексом, тим більше хочеться.  Ще не впадеш без сил.  А це дуже шкідливо для здоров'я.


Серед моїх пацієнтів трапляються вкрай знесилені люди: погано себе почувають, страждають від безсоння, запаморочення.  Вони ледь ходять, але все одно тягнуться до задоволення сексуальних бажань.  Особливо небезпечно їм, а також чоловікам немолодого віку, користуватися стимулюючими засобами для занять сексом.  Сил і так вже недостатньо, а після цього залишається ще менше.


Раджу звернути на це увагу і повертатися до першої вічної мети сексу.  Якщо хочеться зберегти здоров'я, то необхідно змолоду економити сексуальну енергію.  Передана нам у спадок від батьків, вона поступово вичерпується і невблаганно впливає на вік.


Іноді можна побачити зігнутого людини, який ледь переставляє ноги, хоча насправді до паспортної старості ще далеко.  Або ж навпаки - людині за сімдесят, а він стрункий, з легкою ходою.  Така разюча різниця свідчить про якість і кількість нерозтраченої (або навпаки) статевої сили.


Тому, щоб уберегтися від надмірних витрат, слід керуватися певними порадами.


1. Найбільш доцільним є планувати статеві відносини на вечір.  Після цього є час для відпочинку і відновлення сил.

 Найкраще займатися сексом недовго і небагато.  Якщо на наступний день подружжя (або один з них) відчувають дискомфорт або починають мерзнути, то треба утриматися від статевих відносин на деякий час.


2. Не слід також займатися сексом після прийняття алкоголю, під час відчутних перепадів в атмосфері, коли хтось із подружжя відчуває нездужання.  А після травм і операцій буде доцільним взагалі не мати статевих стосунків протягом трьох місяців.


3. Найголовніше - зберігати як можна більше чоловічої і жіночої енергії під час завершення статевого акту (сім'явиверження).  Одночасне стиснення щелеп, пальців рук і ніг, а також підтягування ануса вгору (як у випадку затримки дефекації), що є ключовим моментом під час акту, призупинить потужний викид сексуальної енергії.Copyright 2007 (C) China Doctor