Як ходити на горщик


Що тут складного?  - запитаєте ви.  Адже процес випорожнення відбувається природно і інстинктивно.  Однак тут є свої важливі нюанси.  Як свідчить моя лікарська практика, люди далеко не завжди звертають на них увагу, ніж шкодять функціонуванню організму в цілому.


Очищення організму від шлаків - справа дуже важливе.  Цей процес можна порівняти з оборотом фінансів в банку - є поставка і є збут.  Якщо ж відбуваються лише надходження без витрат, то утворюється застій в діяльності, і банк втрачає свою життєдіяльність.  Так само і людський організм може вживати їжу (поставка) і може опорожняться від переваренного (збут).  Ця функція організму повинна виконуватися правильно.


1. Під час випорожнення ніколи не читайте газет, журналів або книг.  Думки повинні бути сконцентровані на процесі очищення кишечника і сечового міхура.


2. Під час акту дефекації не слід сильно напружуватися.  В іншому випадку це може послужити причиною неврозу шлунково-кишкового тракту і інших неприємностей.  Якщо ж людина не може обійтися без значних зусиль для очищення кишечника, це є ознакою якоїсь недуги.  Його треба діагностувати і почати лікування, щоб уникнути непоправних наслідків.


3. Кишечник і сечовий міхур повинні звільнятися по черзі.  Якщо ж це відбувається одночасно, з часом це може призвести до серйозного порушення роботи видільних функцій, особливо у людей похилого віку.


4. Одночасне стиснення щелеп, пальців рук і ніг допоможе провести акт випорожнення без зайвих витрат енергії і порушень в роботі органів.


5. Після закінчення випорожнення потрібно "закрити на ключ" систему виділення, тричі стиснувши одночасно щелепи, пальці рук і ніг.  І лише після цього можна вставати з унітазу.



Copyright 2007 (C) China Doctor